BIBLIA A ŚWIATOWY SPISEK


 BIBLIA  A  ŚWIATOWY SPISEK?

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami. Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, zapewnieniem bytu rodzinie.

Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, będących w posiadaniu Iluminatów.

Celem chaosu wywoływanego przez Elity Władzy jest od wieków – Stworzenie New Word Order (Nowego Porządku Świata), czyli ni mniej ni więcej… ostateczne i całkowite przejęcie władzy nad światem, ludźmi oraz bogactwami naturalnymi Ziemi.

PONIEWAŻ RZĄDZENIE I STEROWANIE LUDŹMI, ORAZ PIENIĄDZE SĄ DLA ILUMINATÓW PRAWDZIWĄ RELIGIĄ, DLA KTÓREJ OSIĄGNIĘCIA WYKORZYSTUJĄ WSZELKIE DOSTĘPNE IM NARZĘDZIA.

 Jest rzeczą  zadziwiająca, że Biblia zawiera przepowiednie odnoszące się bezpośrednio do Wielkiego Światowego Spisku, jaki w tej chwili grozi ludzkości.

Te przepowiednie powinny ożywić zainteresowanie ludzi  Słowem Bożym!  Oto jedynie kilka niezwykle dokładnych przepowiedni biblijnych, dotyczących Spisku w ostatnich dniach przed Powtórnym przyjściem Jezusa:

1.   OGÓLNOŚWIATOWY SPISEK:   Spisek będzie olbrzymi, o światowym zasięgu, z udziałem wielu ludzi, języków, grup etnicznych i narodów. ?  Pochłonie on całą ziemię”.   (Apokalipsa 13:8, Księga Daniela 7:23).

2.   RELIGIA OŚWIECONA:   Spiskowcy będą  wyznawać  obcego  „boga żywiołów”, a nie osobowego Boga. Ich religia będzie uniwersalistyczna, tajemna religia.  (Księga Daniela 11:36-39; 2 list do Tesaloniczan 2).

3.    MASOWA HIPNOZA:   Ludziom świata dane będzie „wielkie zwodzenie” by uwierzyli „kłamstwu”. –   List do Tesaloniczan 2; Księga Izajasza 28, 29; Apokalipsa 13:14).

4.   RZĄDZĄCA ELITA:   Mała grupa będzie kontrolowała cały Świat. Dziesięciu przywódców, którzy  maja jeden zamysł” oddadzą w przymierzu „potęgę i władzę swą …” jednemu najwyższemu przywódcy. (Księga Daniela 11:23; Apokalipsa 13:8; 17:12-17).

5.   MIĘDZYNARODOWY PORZĄDEK EKONOMICZNY:    Najbogatsi będą prosperować  dzięki pieniądzom i międzynarodowemu handlowi. (Apokalipsa 13:16-17; 18; Księga Ezechiela 28:16).

6.   SPISEK PIENIĄDZA:   Spiskowcy osiągną  swoje bogactwo i dobra przez okradanie innych ludzi. Kontrolować  będą handel zlotem i srebrem. (List Św. Jakuba 5; Księga Daniela 11:37-38).

7.   OKULTYZM:    Spisek spożytkuje „umiejętności” (czary) i magie by uwieść  masy.   (Księga Izajasza 44; Księga Daniela 8:23-25; 11:37-38; 1 List do Tymoteusza 4:1-3).

8.   OSZUKIWANIE:   Oszukane masy zgodzą sie na zapoczątkowanie Nowego Porządku Swiata uknutego przez elitarna klikę. (Księga Daniela 11:23-32; Księga Izajasza 28:15-18; Apokalipsa 13).

9.   KRYZYSY I CHAOS:   Spiskowcy spowodują krwawe i wyniszczające wojny, plagi, głód i zanieczyszczenie. (Apokalipsa 6; Ewangelia Św. Mateusza 24:21; Księga Zachariasza 14:12; Księga Izajasza 1:7-12; 24:6; 25:5).

10.  KOŃCOWA KLĘSKA:   W końcu spiskowcy zostaną całkowicie pokonani, ponieważ Bóg Jest i zawsze będzie Panem i Władca.  Pozwala spiskowcom istnieć jedynie, by wypełniła sie Jego wola.

List  do Filipian 2:9-11; Księga Daniela 7:27; 28:18; Apokalipsa 19; 1 List Św. Jana 5:4

                                                                       Z  APOKALIPSY ŚWIĘTEGO  JANA!

    Według  tzw.Teorii Spiskowej  Iluminaci chcą: 

1)    Stworzyć światowy rząd! ( a w Biblii jest napisane, że antychryst zdobył władzę nad każdym ludem, narodem i językiem.)

2)    Wszczepić ludziom chipy pod skórę, które zastąpiłyby pieniądze i dowody osobiste! amerykańscy naukowcy już wymyślili te chipy i twierdzą, że jedynymi miejscami na ciele, gdzie te chipy będą dobrze funkcjonować jest wierzch dłoni i czoło, ponieważ te miejsca mają zawsze stałą temperaturę! 

https://anulka77.wordpress.com/2010/12/13/bestia-a-liczba-666/

https://anulka77.wordpress.com/2011/10/21/bestia-a-liczba-666-czesc-ii/

Naukowcy ostrzegają, że jeżeli człowiek posiadający ten chip na swojej skórze, chciałby go sobie wyskubać z pod skóry, to może dostać owrzodzenia na ciele wywołanego litem, który wypełnia ów chip. W  Biblii  jest napisane:’

„I  sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą swoją rękę i na czoło. Nikt nie może niczego sprzedać i niczego kupić, kto nie ma znamienia bestii bądź liczby jej imienia..”, czytając dalej natrafimy na fragment w którym jest napisane, że wszyscy ludzie, którzy przyjęli znamię na prawą swoją rękę lub na czoło dostali wrzodów na ciele! 

SKĄD  Święty JAN WIEDZIAŁ O TYM  2000  LAT TEMU?

 Jedno jest pewne!  Bóg  istnieje i  daje szanse wszystkich ludziom, nawet najgorszym i czeka na nich i ich szuka. 

Zło  to tworzy człowiek, kiedy odrzuca Boga jedyne dobro. 

Reklamy

One thought on “BIBLIA A ŚWIATOWY SPISEK

  1. Niemal wszystko jest mi znane , gdyż z Biblią jestem na co dzień . Studiuję Ją od 40 lat , porównuję Jej treść z tym , co już było , co się dzieje obecnie w świecie , każdej dziedzinie i płaszczyżnie życia ludzkości. Wszystko to ze sobą ściśle koresponduje ! Sam osobiście napisałem dziesiątki ” komentarzy ” na ten temat i rozdałem wielu ludziom !

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s