BEZINTERESOWNA POMOC ANIOŁA


BEZINTERESOWNA  POMOC  ANIOŁA

Każdego dnia  nasz  Anioł Stróż na wiele sposobów dba o nas!

Bądźmy  mu wdzięczni za jego bezinteresowną miłość i pomoc, a dostąpimy jeszcze większych jego łask. Pamiętajmy, że jest on naszym najlepszym przyjacielem, który zawsze jest do mojej  dyspozycji i zawsze pragnie dla mnie i Ciebie  tylko dobra!

Anioł Stróż jest duchem opiekuńczym, którego zadaniem jest opiekowanie się tobą i mną  przez całe życie. Jest on  opiekunem,  doradcą i przewodnikiem na drodze życia.

 Jego zadaniem jest dbanie o to, abyś jak najlepiej wykorzystał czas dany ci na ziemi i jak najlepiej zrealizował Boski plan naszego życia.

Anioł Stróż po wielokroć przewyższa człowieka dobrocią, mądrością, miłością, mocą i pięknem.

W porównaniu z człowiekiem jest istotą doskonałą, na tyle by móc przebywać w obecności Boga i cieszyć się jego bezpośrednią bliskością i mocą.

Ma dostęp do Boskiej mądrości i wie, co jest najlepsze, z każdego punktu widzenia i dla wszystkich, nawet gdyby sprawa dotyczyła bardzo wielu ludzi.

Anioł Stróż  jako istota niematerialna, nie podlega prawom przestrzeni.

Człowiek na przykład zajmuje pewna przestrzeń, którą można zmierzyć w m3 i może działać fizycznie tylko w tym miejscu, w którym aktualnie przebywa.

Anioł natomiast, nie potrzebuje określonej przestrzeni i w tym samym czasie ,może przebywać, oraz działać w wielu miejscach, nawet bardzo od siebie oddalonych.

Anioł Stróż mimo że jest bardzo potężny nie może ingerować ,w naszą wolną wolę.

Może nas jedynie zachęcać do dobra i przestrzegać przed złem, które możemy na siebie sprowadzić niewłaściwie postępując.

Najważniejsze jest jednak, aby pamiętać że Anioł Stróż ,jest naszym najwierniejszym przyjacielem, do którego zawsze możemy się zwrócić o pomoc i radę!      

 

Reklamy

2 thoughts on “BEZINTERESOWNA POMOC ANIOŁA

  1. Dzięki Aniu za wiadomości o Aniołach.nigdy ich nie za dużo.Robię co moge narazie namawiam innych na kupno książek Anielskich.Mnie podoba się zbyt dużo żebym mógł sobie pozwolić narazie na ich kupno.Prostuje długi.Troche się zadłużylem przed świętami i jeszcze nie moge dojśc do siebie.Większość z chyba wlasnej głupoty.Z avonu mam prawie pudło duże,a schodzi mi ze stratą własną jeden na katalog kosmetyk.Modlitwą wspieram Cię Aniu.Wyjścia z kłopotów i spraw trudnych życze Ci ja najszybciej.Pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s