BESTIA a liczba 666


Ważna informacja:

Po przeczytaniu artykułu na stronie:

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/05/09/unijny-spis-powszechny-w-polsce/

w 2011 roku.

Mam i ja coś do powiedzenia na ten temat. Otóż przeczytałam w Internecie informację, która jest potwierdzeniem tego faktu. Proszę tylko uważnie zapoznać się z linkiem , jaki podałam powyżej, a wtedy i dla Państwa wszystko będzie oczywiste.

Żyjemy w czasie, kiedy na naszych oczach dzieją się rzeczy, jak z filmu s-f. Ale one są faktem , nie do zaprzeczenia. Proszę  już daję wyjaśnienie swojej racji.

„  Każdy człowiek będzie musiał posiadać Numer Bestii aby móc kupić lub sprzedać
Bestia z Apokalipsy już istnieje i znajduje się w stolicy Belgii-Brukseli.

Jest to gigantyczny komputer zdolny do samo programowania się. „Każdy mieszkaniec Ziemi otrzyma swój indywidualny numer składający się z trzech liczb sześciu- cyfrowych – 666”Apokalipsa św. Jana mówi o dwóch Bestiach: Bestii Morza i Bestii Ziemi, które przygotują przyjście „Antychrysta” przy końcu naszych czasów.

Interpretatorzy Apokalipsy uważają, że Bestia wychodząca z morza symbolizuje władzę polityczną – sprzymierzeńca Szatana, a Bestia wychodząca z ziemi symbolizuje władzę pieniądza, władzę finansową.
„…i sprawią, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: Liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: „sześćset sześćdziesiąt sześć” (Św. Jan – Apokalipsa 13:16-1

A zatem liczba „666” nie jest już dłużej tajemnicą lecz faktem.

Wiemy obecnie, że wizja (św. Jana) ta odnosi się do super-komputera, którego zadaniem będzie totalna kontrola wszystkich transakcji (a więc kupna i sprzedaży) dokonywanych przez wszystkich ludzi na ziemi. Tekst poniżej pochodzi z „Mody  Magazine” i ujawnia cel do którego zmierza międzynarodowa finansjera i jaki nowy rodzaj zniewolenia przygotowywany jest dla ludzkości

Dr.  Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej z siedzibą w Brukseli, ujawnił, że skomputeryzowany plan „odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny  na początku 1974r., doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradca Eldeman przedstawił „BESTIĘ” (Brussels  Eletronical  Accounting  Surveying  Terminal = „BEAST).

W/g. Dr Hanrick Eldeman

                                                        „Bestia”

to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli, Belgia.

„Potwór” ten jest samo programującym  się komputerem, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje na świecie. Planuje się wprowadzenie cyfrowej  identyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma numer, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia przez niego jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminuje się „problemy” wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych.

Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, „wytatuowany” na stałe za pomocą lasera na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych (w wypadku kupowania lub sprzedaży czegokolwiek).

                                                            Liczba „666”

Dr.  Eldeman podkreśla, że poprzez użycie trzech liczb sześciocyfrowych, każdy mieszkaniec Świata otrzyma swój indywidualny numer identyfikacyjny, a będący jednocześnie jego „kartą kredytową”.

                                                        Waluta światowa

Inni przedstawiciele EWG uważają, że źródło obecnego chaosu i nieporządku w świecie jest nieznane, zalecają potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położyłaby kres narodowym banknotom i monetom.

Ich miejsce zajęłyby tzw. Ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane poprzez banki. Dyrektorzy EWG są przekonani, że porządek świata i utrzymanie pokoju wymagają nowego światowego systemu finansowo-handlowego i wprowadzenia numerów identyfikacyjnych dla całej ludzkości.

Każdy człowiek będzie miał swój numer, bez którego nie będzie mógł nic kupić ani nic sprzedać. Taki numer identyfikacyjny może być stosowany w warunkach pokojowych, lecz może stać się łatwo narzędziem totalitarnej władzy i kontroli.

Niektórzy przywódcy EWG pytani – co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi,lub odmówi przyjęcia swojego „numeru” – odpowiedzieli bez ogródek:

„Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania” .Henryk Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień:

„Nie potrzebujemy kolejnych komitetów i organizacji, my je wszystkie już mamy. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w którym wszyscy toniemy.

Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie Bóg czy demon – my go powitamy!”.


Reklamy

7 thoughts on “BESTIA a liczba 666

 1. Właśnie taką rzeczywistość szykuje nam masoneria ale jest to czas próby dal Katolików każdy z nas opowie się jaką drogą pójdzie dlaczego blokuje się dzisiaj dokonanie Intronizacji Chrystusa Króla w Polsce ponieważ królem masonów jest szatan. Kiedyś jeżdziliśmy na rekolekcje Intronizacyjne na Jasną Górę były one organizowane przez posłów patriotów i miedzy innymi posłankę Halinę Szustak z Legnicy a rekolekcje prowadzili ks.bp Edward Frankowski kś. prof Jerzy Bajda kś.prof. Ryszard Barglik-Makowski z Zakopanego a także były organizowane w Kałkowie i kiedy masonom to sie nie spodobało zaprzestano tych rekolekcji, drugi przykład kiedyś dodzwoniłem się do jednej z telewizji i zasiadali tam szacowni ludzie i oczywiście tematyka Intronizacyjna po cichutku zostałem wycięty z połączenia telefonicznego. koniec moich refleksji .

  Polubienie

 2. Struś Tuś
  (bajka)

  Poznano Tusia zwyczaje strusia
  gdy wielkie jajo wysiedzieć musiał.
  Zapragnął jeszcze usiąść na drugim,
  ale nikt nie chciał strusiej usługi.

  Takie bez głowy i z tyłkiem w górze
  wysiadywanie sprzeczne naturze.
  Tusio się przy tym słupkami wspierał,
  gdy obowiązek zbytnio uwierał.

  Rozsądniej było poświęcić „de”,
  kiedy się jaja wysiedzieć chce!
  Nie można wiecznie tyłka wypinać,
  gdy się wykluwać nowe zaczyna!

  Polubienie

 3. Pingback: BESTIA a liczba 666 część II « Anulka77's Blog

 4. dlaczego ten temat jest tak omijany przez tylu swiatlych i oswieconych blogierow? do nich zaliczam tez tych co to maja wiedze duchowa w tym zakresie a nie sa wladni zajac zadnego stanowiska tak jakby swiadomosc duchwa im dziala na jakis innych zakresach. do nich zaliczam uduchowionych kaplanow zyjacych w wielkiej tkzw bliskosci z Panemi dokonujacych nawet adjustacji teologicznej wszelkich przeslan, jak rowniez kapalnow komozytorow modlitw co to wszystko mnie zadziwia jak i bulwersuje.
  w Apokalipsie i jej wersetach 666, nadzwyczaj precyzyjne opisania groza przyjecia microchipa jak i rowniez pozniejsze reperkusje wynikajace z faktu jego posiadania ktore sa w tej chwili ,jesli juz sa, to sa plytko naglasniane a i ich groza umiejetnie dewaluowana i splycana. dzieje sie to napewno z inspiracji niektorych kaplanow bedacych besposrednio lub posrednio pod przemoznym wplywem antykosciola w kosciele. naszym celem i zadaniem, co trzeba uscislic i naglasniac jest przedewszystkim krytyka konstruktywna a nie destruktywna. a temat microchipa w tej chwili jest priorytetem z uwagi na zagrozenia, ktore nie wszystkie sa tu wypunktowane, ale sa tu na tyle by zaczac odczuwac groze i odpowiednio sie ustosunkowac zgodnie z slowem Boga, ktory ostrzega a czlowiek interpretuje. mamy dostep do materialow w tym temacie, napisany przez pryzmat wiary katolickiej jak i naukowe opisy dzialania wraz cala metodologia oraz videoklipy zachecajace jak i ostregajace przed przyjeciem chipa. zauwazylem ze wiedza na ten temat w naszej ojczyznie jest niemal rowna zeru co mnie przeraza

  Polubienie

 5. Pingback: BIBLIA A ŚWIATOWY SPISEK | Anulka77's Blog

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s