WAŻNE OBJAWIENIA ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ i ŚW. Ojca PIO


WAŻNE OBJAWIENIA ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ  I ŚW.OJCA PIO

Siostra Faustyna, w  lutym 1931 roku,  odnotowała, w swoich zapiskach wizję końca, którą miał jej dać  Jezus Chrystus:

Napisz to, że nim przyjdę jego Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki: zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym”.

Zakonnik, ojciec Pio również miał wizję końca świata. Został nawiedzony w niej przez Jezusa który powiedział mu o nadchodzącym kataklizmie:

“Przyjdę na ten przeładowany grzechem glob ziemski z przerażającym wyciem grzmotów. Przyjdę w mroźną noc zimową. Gwałtownie wzmagające się wiatry poprzedzą wielkie zamieszanie na ziemi, która drżeć będzie na skutek gwałtownych wstrząsów. Błyskawice i pioruny z ognistych chmur będą zapalać i obracać w popiół wszystko, co miało związek z grzechem i cokolwiek było nim zagrożone lub spodlone. To wszystko będzie zniszczone. Powietrze będzie przesycone dymiącymi gazami. Duszące dymy oraz podmuchy trąb powietrznych będą zmiatać i niszczyć wszystko. Wspaniałe budowle legną w gruzach”

W kolejnych widzeniach, wspominał o trzęsieniach ziemi, deszczach ognistych i wszechobecnej śmierci.

Dziwnie znajomo, gdy patrzy się na rok 2012 i przepowiednie tego, co stanie się po przebiegunowania…?

Najsłynniejsze proroctwo, jakie objawił Św. Faustynie Jezus dotyczy znaku krzyża na niebie.

Zgodnie z zapiskami „Dziennika” świętej, Jezus zapowiedział swoje przyjście jako przyjście Króla Miłosierdzia.

Dodał, że zanim nadejdzie dzień sprawiedliwości, ludzie ujrzą na niebie znak.

Zgaśnie światło, zapanuje ciemność na Ziemi. Wówczas na niebie ukaże się znak krzyża, a z otworów, gdzie były przebite ręce i nogi Zbawiciela popłynie wielkie światło, które oświeci Ziemię do dnia ostatecznego.

Św. Faustyna, podobnie zresztą, jak Św. Jan -w Apokalipsie, opisuje Słońce, które zostanie uszkodzone np. przez asteroid lub kometę, rozpryśnie się po niebie i z kuli przeistoczy się w krzyż olśniewający Ziemię.

Ludzie zaczną mdleć, lamentować, aż ogarnie ich śmierć. W ten sposób zdaniem Św. Faustyny Jezus apeluje do ludzi o nawrócenie.

 Podczas lśniącego krzyża na niebie, księża zaczną masowo spowiadać grzeszników, dzięki czemu większość ludzkości zostanie zbawiona, a Słońce powróci do dawnych kształtów i rozmiarów.

Zatem skoro  przy przebiegunowania, ma dojść do hiperaktywności  słońca, po której słońce przez pewien czas, będzie wyjątkowo mocno grzać, a potem wygasnąć prawie całkowicie, to czy nie jest to bardzo podobne do wizji Chrystusa i jego słów o zgaśnięciu wszelkiego światła na niebie i ziemi ?

 

 

About these ads

Dodaj komentarz

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s